Taste Buds

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 266 MB
  • Version 1.9.1
  • Dil Türkçe
  • Firma PlayQ Inc
Heycan verici eşleştirmeleri ile karşımıza çıkıyor Taste Buds oyunu.

Heyecan verici eşleştirmeleri ile karşımıza çıkıyor Taste Buds oyunu.

Oyunumuz siz oyun sever arkadaşlarımıza heyecan verici bir macera oyunu sunuyor. PlayQ Inc stüdyosu tarafından geliştirilen Taste Buds bulmaca oyunu sayesinde mobil cihazınızda keyif alarak oynayabileceğiniz bir oyun ile vakit geçirebilirsiniz. 

Bir çok macera dolu bölüm ile oyunumuz sizleri kendisine bağlayan bir yapıya sahip olduğunu da gösteriyor. Oyunumuz kaliteli içerikleri ve grafik tasarımları ile eşleştirmeleri yaparak daha üst seviyelere çıkmaya çalışın. Çeşit çeşit meyveler ile donatılmış olan Taste Buds oyunu rengarenk dünyasında size dolu eşleştirme bulmacası sunuyor. 

Eğlenerek oynayacağınızı düşündüğüm Taste Buds bulmaca oyununu sizde Android işletm sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirin ve keyifle oynamanın tadını çıkartın. Süprizler ile dolu 3 boyutlu haritalara sahip olarak yolunuzu ve gideceğiniz noktayı daha iyi bir şekilde planlayın. Oyunda ki özel yeteneklerinizi etkinleştirmek için sizlere sunulan lezzetlerden yararlanın. Mobil cihazınızda oyun oynamayı seviyor ve keyif alıyorsanız Taste Buds oyununu mutlaka denemelisiniz. 

Taste Buds indir
DİĞER SÜRÜMLER